Absolvovali jste vysokoškolské studium v akademických letech 2016/2017 až 2020/2021? Nebo jste respondentem výzkumného šetření ABSOLVENT 2018 a dali jste souhlas s opakovaným oslovením? Zúčastněte se výzkumného šetření EUROGRADUATE 2022.

Pokud si na některou z otázek v nadpisu odpovíte ano, věnujte prosím pozornost e-mailu, který používáte v kontaktu s vaší vysokou školou, případně e-mailu, který jste uvedli během šetření ABSOLVENT 2018. Je možné, že vám tam v nejbližších dnech dorazí pozvánka k účasti ve výzkumném šetření EUROGRADUATE 2022, obsahující vstupní odkaz do on-line dotazníku.

Terénní fáze evropského šetření EUROGRADUATE bude startovat v nejbližších dnech.

Svou účastí pomůžete zlepšit poznání situace absolventů vysokých škol a umožníte tak také lepší nastavení vysokoškolských politik do budoucna.

Za účast v šetření bychom rádi poděkovali všem respondentům, a to jednak sdílením výsledků šetření, jakmile budou k dispozici, jednak v alespoň omezené podobě také materiálně. Po ukončení sběru dat proto vylosujeme z respondentů, kteří s tím budou souhlasit, tři, kteří získají dárkový poukaz od společnosti Alza v hodnotě 5 000 Kč, a pětatřicet, kteří získají dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč.

Více o projektu EUROGRADUATE se dozvíte na https://www.csvs.cz/aktualni-projekty/eurograduate/.

Ilustrační foto, Zdroj: https://www.pexels.com/

Kontakt

Centrum pro studium vysokého školství, v.v.i.

Jankovcova 933/63
170 00 Praha 7 – Holešovice

Tel.: 739 203 723
E-mail: csvs@csvs.cz

Mapa