Nabídka pracovní pozice: výzkumný pracovník/pracovnice

 

Centrum pro studium vysokého školství, v.v.i. (www.csvs.cz) nabízí možnost pracovního uplatnění na pozici výzkumný pracovník/pracovnice.

Charakteristika pozice: realizace základního a aplikovaného výzkumu ve vybraných tematikách vysokého školství (např. kvalita VŠ, přístup na VŠ a hodnocení vzdělávání, uplatnění absolventů VŠ na trhu práce, kvalifikační potřeby trhu práce včetně kompetencí apod.), rešeršní činnost, publikační činnost (psaní vědeckých textů), zpracování tematických analýz, prezentace výsledků výzkumu.

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oblasti společenských věd (pozice je vhodná i pro absolventy; podle domluvy nabízíme i studentům magisterského studia možnost práce na zkrácený úvazek); znalost kvantitativních a kvalitativních výzkumných metod, znalost anglického jazyka (Advanced, C1-C2); aktivní zájem o oblast vzdělávání, resp. o vysoké školství a dění v něm; ochotu učit se novým věcem vč. rozvoje publikačních aktivit; prezentační dovednosti.

Nabízíme: úvazek 1,0; nebyrokratické prostředí; různorodou, kreativní práci; mezinárodní projekty; možnost zapracování a profesního rozvoje; přátelský kolektiv. Nástupní plat: 28 000 – 35 000 Kč v závislosti na kvalifikaci a dosavadní praxi.

Kontakt: Ing. Radim Ryška, Ph.D. E-mail:ryska@csvs.cz; tel.: 739 203 722