Logo konference Příležitosti a rizika distančního vzdělávání
23. - 25. června 2010, Plzeň, Česká republika

Společenský a kulturní program

Všichni registrovaní účastníci konference jsou srdečně zváni k účasti na bohatém společenském a kulturním programu v rámci konference. Společenské akce jsou zahrnuty do registračního poplatku, ale prosíme, aby účastníci svou účast na jednotlivých akcích potvrdili v registračním formuláři.

Registrovaní účastníci se mohou společenských aktivit zúčastnit v doprovodu svých hostů. Jejich počet prosím také uveďte v registračním formuláři. Pro hosty je cena každé z exkurzí (Bohemia Sekt centrum, Plzeňský Prazdroj) včetně dopravy 150,- Kč a účast na konferenční večeři v restauraci "Na Spilce" 600,- Kč. Prosíme o platbu za účast Vašich hostů na společenském programu předem (bankovním převodem). Platby na místě nebudou akceptovány.

Bohemia Sekt centrum

Dne 23. června 2010 od 19 h si Vás dovolujeme pozvat na welcome drink do Bohemia Sekt centra ve Starém Plzenci. Během exkurze projdete celou cestu výroby od sklepů až po adjustační linku. Dozvíte se jak vzniká láhev sektu nesoucí logo Bohemia Sektu, z klidného vína z vyhlášených moravských vinic až po ušlechtilý sekt. Objevíte zajímavá místa původních sklepů ukrytá pod zemí, ve kterých sekty zrají.

Plzeňský Prazdroj

Dne 24. června 2010 budou mít účastníci konference možnost navštívit pivovar Plzeňský Prazdroj. Během pestrého programu prohlídky s průvodcem se seznámíte s historií i současností plzeňského pivovarnictví a nahlédnete do historických i nejmodernějších výrobních provozů pivovaru. Na závěr sestoupíte do historických sklepů pivovaru a prohlídku zakončíte ochutnávkou vynikajícího nefiltrovaného piva.

Společenský večer

Na prohlídku pivovaru naváže společenský večer s večeří v restauraci "Na Spilce". Restaurace byla otevřena v roce 1992 při příležitosti 150. výročí založení plzeňského pivovaru a nachází se v prostorách bývalého kvasného sklepa, tzv. spilky, přímo v areálu pivovaru. Čeká Vás tedy příjemné posezení ve stylovém prostředí největší české pivnice s tradiční českou kuchyní a vynikajícími pivy z nabídky Plzeňského Prazdroje.

TOPlist