Logo konference Příležitosti a rizika distančního vzdělávání
23. - 25. června 2010, Plzeň, Česká republika

Doporučené ubytování

Ubytování si zajišťují účastníci konference samostatně. V následujícím seznamu naleznete doporučené ubytování, které je v dosahu konferenční budovy.

Hotel Ibis

http://www.hotelibisplzen.cz/
Moderní a nový hotel, který je otevřen od srpna roku 2009 se nachází v lokalitě, která je v bezprostřední blízkosti univerzitního areálu Západočeské univerzity v Plzni na Borských polích. Přímo před hotelem je zastávka autobusu 30 a 24, kterým dojedete do místa jednání konference za 7 min.

Hotel Ibis poskytl konferenci DisCo 2010 speciální nabídku cen:
Jednolůžkový pokoj: 995,- Kč   Dvoulůžkový pokoj: 1295,- Kč    Přistýlka: 307,- Kč
Cena pro účastníky včetně:

 • bufetové snídaně
 • parkování na hotelovém parkovišti
 • připojení WiFi
 • DPH 10%
 • zdarma vstup na minigolfové hřiště

 • Hotel Congress Centre Parkhotel Plzeň

  http://www.parkhotel-czech.eu/cz/
  Congress Centre Parkhotel Plzeň je nový moderní hotel s komplexními službami. Hotel se nachází v příjemném prostředí Borského parku situovaného v jižní části města Plzně, se snadnou dosažitelností Západočeské univerzity v Plzni, centra města i mezinárodní silniční sítě.

  Hotel Victoria

  http://www.hotel-victoria.cz/
  Hotel Victoria Plzeň v Borské ulici byl vybudován v roce 1992. Jedná se o renovovaný měšťanský dům ze začátku dvacátého století, který se nachází na kraji městského centra (asi 10 min pěšky od středu města).

  Vysokoškolské koleje

  http://skm.zcu.cz/hotel.html
  Koleje Západočeské univerzity v Plzni Vám nabízejí hotelové ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Kontakt: p. Hana Menclová, tel.: +420 377 423 065.

TOPlist